Zapraszamy do naszego salonu

Witaj w Świecie Margaret! 

Jesteśmy zespołem młodych i pełnych energii profesjonalistów, łączących tradycję z nowoczesnymi trendami. Dzięki dogłębnej wiedzy oraz wieloletniej praktyce jesteśmy w stanie zaproponować szeroki wachlarz usług w branży „Beauty” Pracując na markowych produktach z najwyższą starannością oraz w miłej atmosferze koloryzujemy, pielęgnujemy, stylizujemy a także relaksujemy naszych klientów. 

Każda nasza kolejna realizacja polega na indywidualnym podejściu do klienta, dając mu gotowe i optymalne rozwiązania z uwzględnieniem jego potrzeb. Dzięki systematycznym szkoleniom oraz kursom, zapewniamy innowacyjność w usługach fryzjersko-kosmetycznych. Dobrze dobrana i wykonana fryzura oraz zastosowanie odpowiednich zabiegów i kosmetyków to nasza pasja! Możesz nam zaufać! 

Salon Urody Margaret,
bo piękno jest w Tobie

Nie czekaj! Umów się już dziś!

telefon kontaktowy:
58 573 35 33

e-mail:
kontakt@salon-urody-margaret.pl

adres salonu:
ul. Dębowa 19a, 83-032 Kolnik

Nasze godziny otwarcia

Wtorek 9:00 – 17:00
Środa 9:00 – 17:00
Czwartek 9:00 – 17:00
Piątek 9:00 – 20:00
Sobota 9:00 – 14:00

Prawa autorskie

Wszelkie treści, materiały oraz elementy graficzne zamieszczone na stronie www.salon-urody-margaret.pl chronione są prawem autorskim, które przysługują "Salon Urody Margaret". Właściciel nie zezwala na kopiowanie i udostępnianie treści zawartych na stronie bez uprzedniego pisemnego zezwolenia.

Polityka Cookies

Strona automatycznie zbiera informacje na dwa sposoby: przy pomocy narzędzia Google Analytics oraz poprzez pliki cookies. Dane są wykorzystywane do lepszego zrozumienia zachowań internautów celem dostosowania treści wyświetlanej na stronie salon-urody-margaret.pl

Projekt i wykonanie: Green-Apple